czwartek, 4 grudnia 2014

Morelka i rybki

Witajcie,

Mamy już grudzień miesiąc Świąt, spotkań  i refleksji. Ale dziś nie o tym, chciałam Wam pokazać co wczoraj stworzyłam na pewną wymianę, otóż jest to filcowa misia Morelka z różowiutkimi policzkami i morelową sukieneczką ;) Jak Wam się podoba? Drugim elementem posta są rybki stwierdziłam, że to taki mój powracający co X czasu nałóg ;p Zaczęło się od podarowanych kilku gupików od koleżanki... a skończyło na 5 gupikach, 2 welonkach i 2 kiryskach ;) I na tym koniec wszyscy z moich bliskich się śmieją, że zobaczymy... ale stwierdzam faktem twierdzącym, że to koniec rybkowych zakupów chyba, że zwiększe litraż wody ;)

Najpier MORELKA 13 CM


No i rybeczki ;) Welonki mają imiona ten złoty to Bąbel,a biały to Frędzel ;)


POZDRAWIAM CIEPŁO !!!

12 komentarzy:

 1. śliczna ta twoja morelka misia - rybki kiedyś miałam i to bardzo duże akwarium ale za dużo tzreba było tym chodzić a czasu mało mieliśmy z mężem więc oddaliśmy kuzynom - i się dobrze mają - buziaki ślę Marii

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna misia ! :) I chyba się domyślam do kogo trafi ;) A rybki to takie "uspokajacze". Lubię patrzeć jak pływają i jak mienią się kolorami. Zwiększaj litraż i powiększaj swoją gromadkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. misia jest urocza :) a i rybki zacne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza misiowa dziewczynka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecudna ta misia :) A powiem Ci, że chodzi za mną akwarium, ale poczekam aż maluchy podrosną, coby nie wpadł do głowy jakiś głupi pomysł ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Morelka - sama słodycz! Sweter jej zrób, bo zima! ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna misia :)
  Wesołych, spokojnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad oraz czas spędzony na moim blogu ;-)